“Світ існує доти, поки живе писанка…”
11 квітня у ТЗОШ N 8 за сприяння духовних наставників Тернопільської парафії Новомучеників українського народу УГКЦ відбувся передвеликодній майстер – клас для учнів нашої школи з розпису лемківської писанки.
Ідейним натхненником і наставником була мама учениці 11класу Зоряни Курило – пані Леся Тригубчак, помічниками – Тетяна Антонюк, Стара Катерина, Максим Копестинський, Зоряна Курило.
Дякуємо організаторам та усім, хто продовжує традиції нашого народу!
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/zobrazhennja_viber_2023-04-13_10-27-55-939-1024x578.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/zobrazhennja_viber_2023-04-13_10-31-04-684-768x1024.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/zobrazhennja_viber_2023-04-13_10-27-48-216-1024x578.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/zobrazhennja_viber_2023-04-13_10-27-19-190-578x1024.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/zobrazhennja_viber_2023-04-13_10-27-19-559-1024x768.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/zobrazhennja_viber_2023-04-13_10-27-19-407-771x1024.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/zobrazhennja_viber_2023-04-13_10-27-33-305-1024x771.jpg)