Хто не знає свого минулого, той не вартий свого майбутнього. Хто не пам’ятає славних синів і дочок свого народу, той сам не гідний поваги. М.Рильський
12 квітня усією нашою шкільною родиною ми мали можливість переглянути театралізоване дійство “Голгофа”,в Страсний тиждень перед Великоднем.Сюжет вистави-це стражденна, але правдива історія нашої церкви,на прикладі життя славетного земляка Тернопільщини-Патріарха Йосипа Сліпого.
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/zobrazhennja_viber_2023-04-14_10-17-32-703-768x1024.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/zobrazhennja_viber_2023-04-14_10-18-55-214-1024x768.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/zobrazhennja_viber_2023-04-14_10-19-25-154-1024x768.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/zobrazhennja_viber_2023-04-14_10-20-13-075-768x1024.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/zobrazhennja_viber_2023-04-14_10-23-02-385-1024x769.jpg)
11 квітня 1945 року Патріарх Йосиф Сліпий та Українські Греко-Католицькі Єпископи були ув’язнені совєтською владою.Значить не випадково ми мали можливість переглянути цю виставу.
Любімо Україну так, як любив її Патріарх Йосиф