#1WeekofGreen “Життя в гармонії з природою”
З 4 по 28 квітня учні та учителі Тернопільськоі загальноосвітньоі школи №8 беруть участь у коворкінг-сесії екологічної грамотності та здорового способу життя: « Життя в гармонії з природою: почнемо з себе».
Під час проведення тижня здорового способу життя та тижня екологічноі грамотності учні взяли активну участь у різних заходах (вікторинах ,спортивних змаганнях).
Участь в Еко-челенджі розпочали. Діти прийняли п‘ять викликів, які повинні успішно пройти.
Виклик 1. Сортуємо побутові відходи.
Уся шкільна громада долучилася до збору макулатури та пластику, іх сортуванню. Учні ознайомились з правилами сортування відходів, запровадили сортування сміття у класах.
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/zobrazhennja_viber_2023-04-24_13-50-37-434-1024x768.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/zobrazhennja_viber_2023-04-24_13-50-44-764-1024x768.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/zobrazhennja_viber_2023-04-24_13-51-05-688-768x1024.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/zobrazhennja_viber_2023-04-24_13-51-05-716-1024x768.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/zobrazhennja_viber_2023-04-24_13-51-05-789-768x1024.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/zobrazhennja_viber_2023-04-24_13-51-05-810-1024x768.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/zobrazhennja_viber_2023-04-24_13-51-05-838-1024x768.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/zobrazhennja_viber_2023-04-24_13-51-13-111-768x1024.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/zobrazhennja_viber_2023-04-24_13-51-23-514-768x1024.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/zobrazhennja_viber_2023-04-24_13-51-24-171-768x1024.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/zobrazhennja_viber_2023-04-24_13-51-24-878-768x1024.jpg)