День цивільного захисту
26квітня 2023 року в освітньому закладі було проведено День цивільного захисту.
Основними завданнями проведення Дня ЦЗ було вдосконалення теоретичних знань і практичних навичок учнів та персоналу школи щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, а також виконання законодавчих актів з цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.
На першому уроці у цікавій та змістовній формі класні керівники розповіли дітям про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті, на водоймах, під час подорожі до лісу та про небезпеку, яку несуть у собі вибухові знахідки. Педагоги разом з учнями проаналізували план дій під час радіаційної небезпеки.
Поведено практично-тренувальне заняття з евакуації «Дії учасників освітнього процесу при виникненні НС».
Упродовж дня учні 7-9-х класів взяли участь у майстер-класі «Надання першої допомоги постраждалому», який проводили волонтери Товариства Червоного Хреста України. Важливою була інформація від волонтерів про алгоритми дій в різних ситуаціях, серед яких: основні принципи надання першої допомоги, проведення серцево-легеневої реанімації, дії при частковій та повній непрохідності дихальних шляхів, кровотечах, ранах, травмах та невідкладних станах. Учні мали змогу на практиці відпрацювати правильне виконання відновного положення серцево-легеневої реанімації за допомогою манекена, накладання тугої пов’язки, фіксації стороннього тіла. Майстер-клас був дуже цікавим та корисним.
Учні 5-6-х класів ознайомилися із спеціалізованим автомобілем для надання допомоги, його комплектуючими.
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/0-02-05-f2a8372433a406aa577f7f6fc1e86ebb02520103f0a6cab9213abd8c42d1e3a0_c5f0f2b7-768x1024.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/0-02-05-ee12c0a051788b825ea43ac944919f3df84765065843aeecc336cfbb9d9d89a2_858a0270-1024x768.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/0-02-05-5b84ccc5d6352d33dd51ad4b2e5a589bb3c9a37d0ae63597a8415019b69c545e_3d48e205-766x1024.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/0-02-05-dbcfcbada75ee5664ff47546658197c9e5bdf9424285488e8055311e424b0ed7_4e47af9e-1024x766.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/0-02-05-1adec3c336bba05c14a1261475b2e33f08ff8fdbc0330848f02a2deda9c5b4f9_8b7663a4-1024x576.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/0-02-05-0ff60b680f0ec577d65f93d59421b534ff861196e13da8765c79d1c626ae1d65_62577b84-576x1024.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/0-02-05-d9e21695ddb41cf64e8c5a7b29921c0ff1fd3e8ce54182c90c31d165aae292dd_bee97d8e-1024x768.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/0-02-05-9905b3986269fdfcb1354ab2783567b83ad2677901d16a3720120bc4317a5e62_73cc41fe-1024x576.jpg)