#1WeekofGreen “Життя в гармонії з природою”
Виклик 5. Посади дерево, кущ, квіти.
Учні нашої школи завжди беруть активну участь в озелененні шкільного подвір‘я. Діти допомагають упорядковувати клумби, доглядають за яблуневим садом. За традицією щовесни випускники висаджуть молоді яблуні у шкільному саду. Сьогодні діти посадили квіти біля входу у школу. Разом із вчителями власноруч створили клумбу лікарських рослин на шкільному подвір‘ї.
Залучаємо усіх до збереження та примноження усього живого.
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/zobrazhennja_viber_2023-04-28_12-09-11-620-1024x768.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/zobrazhennja_viber_2023-04-28_12-09-16-261-1024x768.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/zobrazhennja_viber_2023-04-28_12-09-22-895-1024x768.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/zobrazhennja_viber_2023-04-28_12-09-41-480-768x1024.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/zobrazhennja_viber_2023-04-28_12-09-53-428-768x1024.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/zobrazhennja_viber_2023-04-28_12-10-03-747-768x1024.jpg)