“Весна всіх вітає – гаївки співає”
З таким гаслом в нашій школі відбулося свято гаївок. Водили їх учасники театрального гуртка “Родзинка” , ансамблю “Ходаки” та вокального гуртка. А споглядали і також брали участь всі учні нашої школи. Всі ми знаємо, що від Великодня до Вознесіння Христового є воскресний час. В цей час земля пробуджується, скресає. Навчати дітей українських традицій, підтримувати їх – це надзвичайно важливо в наш час.
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/zobrazhennja_viber_2023-05-08_07-58-54-108-768x1024.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/zobrazhennja_viber_2023-05-08_07-58-54-201-1024x768.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/zobrazhennja_viber_2023-05-08_07-58-54-289-1024x768.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/zobrazhennja_viber_2023-05-08_07-58-54-374-1024x768.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/zobrazhennja_viber_2023-05-08_07-59-15-439-1024x768.jpg)