Театралізована вистава до Дня матері «Чарівна квітка для матусі» учнів 1-Б класу
Напередодні Дня матері учні 1-Б класу подарували своїм матусям неймовірні емоції – театралізоване дійство «Чарівна квітка для матусі». Діти перевтілились у лісових звіряток, метеликів, а також були Мавка і Лісовик!
Пропонуємо і Вам трішки зануритись у нашу казку!
Цьогоріч лісові жителі не знайшли Чарівної квіточки, яку традиційно дарують мамі на свято. Засмучені звірі звернулись за допомогою до Лісовика і Мавки, які підказали їм, що Чарівній квітці для росту не достатньо дрібненького дощику і сонячних промінчиків, вона живиться добрими справами дітей! Звірята пригадали, чим могли засмутити матусю, попросили вибачення і виконали всі доручення. Їм вдалося врятувати Мамину квітку! І в лісі знову запанувала любов, радість і гармонія!
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/img-0f86e7aa79678cd69d76a19adc377ebc-v-1024x768.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/img-4e96d33bcbb763572ccf0a7b7c25a8b5-v-1024x543.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/inshot_20230512_190410975-1024x1024.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/inshot_20230512_180817380-1024x1024.jpg)