Театралізована вистава до Дня матері «Чарівна квітка для матусі» учнів 1-Б класу

Напередодні Дня матері учні 1-Б класу подарували своїм матусям неймовірні емоції – театралізоване дійство «Чарівна квітка для матусі». Діти перевтілились у лісових звіряток, метеликів, а також були Мавка і Лісовик!

Пропонуємо і Вам трішки зануритись у нашу казку!

Цьогоріч лісові жителі не знайшли Чарівної квіточки, яку традиційно дарують мамі на свято. Засмучені звірі звернулись за допомогою до Лісовика і Мавки, які підказали їм, що Чарівній квітці для росту не достатньо дрібненького дощику і сонячних промінчиків, вона живиться добрими справами дітей! Звірята пригадали, чим могли засмутити матусю, попросили вибачення і виконали всі доручення. Їм вдалося врятувати Мамину квітку! І в лісі знову запанувала любов, радість і гармонія!