Свято матері у 1-А класі

Мама – це наймиліше у світі слово. Мама – це найцінніша у світі людина.  Мама – це радість за дочку і сина. Мама – це очі, яка бачать здалека.  Мама – це найдорожча людина.

Напередодні Дня матері  учні 1-А класу підготували для своїх найрідніших чудове дійство, а саме інсценізували казку «Диво-квіти для мами».  Хлопчику Павлику приснився сон про царицю всіх квітів Лілею. Разом із нею маленький герой подорожує і шукає для своєї мами рожевий мак. Раптом із царицею він потрапляє у чарівний ліс, потім зустрічає садові квіти, а на галявині танцюють метелики , сонечко яскраво світить,  які допомагають Павлику  у полі знайти квітку для матусі.

Дітки перевтілились у квіти і зрозуміли , що кожна мама є диво-квіткою для своєї дитини.  Для когось матуся – це ніжна ромашка, для когось пишна півонія чи тендітна лілея.