Україно моя

бо то – голос народу,

бо то – серце народу!

Василь Ярмуш

10 травня учні нашої школи : Яциковська Катерина(9-А), Діваков Дмитро, Найсик Марта, Олійник Андрій (10 кл.) взяли участь у Всеукраїнському соціально-мистецькому проєкті “Голос народу – діти Героїв”, ініційований донькою поета – дисидента Василя Ярмуша – Мирославою Ярмуш.
Мета заходу: посилення національно-патріатичного виховання дітей, що діє на основі національних цінностей та виховання молодого покоління.
За основу соціально-мистецького проєкту взято вірш «Україно моя», який написав Василь Ярмуш – поет, прозаїк та культурно-громадський діяч.
До Дня захисту дитини записали патріотичний відеовірш, який декламуватимуть виключно діти Героїв і звучатиме він буде 1 червня на місцевому телебаченні.