Єдиний національний урок “Безпечна дорога додому”

17 травня усіма вчителями початкової школи був проведений Єдиний національний урок “Безпечна дорога додому”, основна мета – безпека дорожнього руху та попередження травматизму внаслідок ДТП.

Учні 1-Б класу об’єднувались у групи, щоб створити книжечки “Безпека на дорозі”. У яких записували правила безпечної поведінки на дорозі, розфарбовували і підписували назви дорожніх знаків та знаходили тематичні слова на філворді. На уроці фізкультури діти зіграли гру “Світлофор”.

На уроці “Я досліджую світ” учні 1-В класу розглянули тему “Безпечна дорога додому”. Мета уроку – повторити з першокласниками правила дорожнього руху; обґрунтувати важливість дотримання безпечної та відповідальної поведінки на дорозі додому задля збереження життя та здоров’я учнів.