“Міський голова завітав на відкритий урок”
8 вересня наша школа приймала поважних гостей. На відкритий урок до 11 класу завітали Тернопільський міський голова Сергій Надал і начальник управління освіти ТМР Ольга Похиляк. Інтегрований урок на тему “Історію творять особистості. В.Ярмуш” провели вчитель історії Ірина Казимирівна Бачинська та вчитель укр.мови і літератури Руслана Володимирівна Огороднік. По його завершені Сергій Віталійович подарував Дмитру Дівакову годинник (як синові загиблого героя України), а всім одинадцятикласникам – квитки на фільм “Довбуш” у кінотеатр “Злата”.
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/img_20230908_082920-1024x766.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/img_20230908_083232-1024x766.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/img_20230908_083341-1024x766.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/img_20230908_084335-1024x766.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/img_20230908_084544-1024x766.jpg)