Мистецько – благодійний вечір пам’яті Василя Ярмуша
17 вересня в приміщенні Тернопільської обласної філармонії відбувся мистецько-благодійний вечір пам’яті Василя Ярмуша «РОЗМАЙ» Під час заходу було презентовано дві книги: поетична збірка “ДУМА ПРО ЖИТТЯ” Василя Ярмуша та художня книга “Сповідь Ідилії Ночі” Мирослави Ярмуш про творчий шлях поета-дисидента Василя Ільковича Ярмуша.
Учні нашої школи :Гарбовський Михайло, Майструк Софія, Пришляк Анна, Червінська Ярина декламували поезію на цьому заході. А донька поета Мирослава Ярмуш передала у музей нашої школи знамено із проєкту “Голос Народу – діти Героїв”.
Також 50 % від продажу усіх книг на вечорі буде передано волонтерам для того, щоб придбати захисникам дрон.
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennja_viber_2023-09-18_18-56-39-816-923x1024.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennja_viber_2023-09-18_19-02-36-651-822x1024.jpg)