Зустріч з інспекторами поліції “Кожна мить твого життя творить твоє майбутнє”.
З метою виховання дбайливого ставлення до власного здоров’я та здоров’я оточуючих; ознайомлення учнів з негативним впливом шкідливих звичок на організм людини; формування свідомого уявлення про наслідки паління; розвитку здоров’язберігаючої компетентності школярів серед учнів 4, 7, 9 класів працівниками поліції разом з психологічною службою було проведено профілактичну бесіду “Кожна мить твого життя творить твоє майбутнє”
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/20231003_093306-768x1024.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/20231003_095525-1024x768.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/img-d0f384b0e9ae83094cdf73c607ba9c2f-v-1024x768.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/img-82d456fca6baa166703625300bde03e2-v-1024x768.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/img-91dfb2bdb823cef54d028888e82ccc54-v-1024x768.jpg)