Захоплююча мандрівка учнів 3-А класу
30 вересня учні 3-А класу з батьками та класною керівничкою Покалюк О. С. здійснили захоплюючу поїздку за маршрутом «Львівські екзоти і делікатеси». Школярі побували у музеї килимів у с. Глиняни, побачили, як вирощують равликів, відвідали грайливих єнотів у контактному зоопарку та взяли участь у майстер класі, виготовивши власноруч вироби з глини на гончарних кругах. Це був яскравий, сонячний, цікавий та насичений день, який подарував незабутні враження всім екскурсантам!
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/image_50434049-1024x768.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/image_50423297-1024x768.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/image_67504129-768x1024.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/image_67208705-768x1024.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/image_50456577-1024x868.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/image_6487327-1024x768.jpg)