“Козацькому роду нема переводу!”
5 жовтня на спортивному майданчику школи відбулося загальношкільне спортивно-патріотичне свято “Козацькі забави-2023”, яке ми присвятили Дню українського козацтва, Покрові Пресвятої Богородиці та Дню захисників і захисниць України.
У змаганнях взяли участь учні 5-11 класів, які були розділені на 4 команди – “Мамині квіточки”, “Запорізька Січ”, “Відважні лідери” і “Мафіозі”. За підсумками кількох конкурсів (бігова естафета, метання спису, інтелектуальний батл і перетягування канату) з мінімальним відривом перемогла команда “Мамині квіточки” (капітан Юрій Медецький). На другому місці – команда “Запорізька Січ” (Владислав Чубак). Третє місце у команди “Мафіозі” (капітан Микита Якімцьо), четверте – у команди “Відважні лідери” (капітан Михайло Вінницький). Гравці отримали почесні грамоти і сертифікати на гарні оцінки з історії України, географії, української літератури і фізичної культури. Грамоту за найгучнішу групу підтримки отримав 10 клас. Вітаємо!
Більш докладнішу інформацію читайте на нашій сторінці в Instagram
https://www.instagram.com/te.school_8/
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/dsc_0746-1024x678.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/dsc_0695-1024x678.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/dsc_0711-1024x678.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/dsc_0648-1024x678.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/dsc_0651-1024x678.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/dsc_0646-1024x678.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/dsc_0645-1024x678.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/dsc_0642-1024x678.jpg)