ПОЛОЖЕННЯ про фотоконкурс «Барви осені-2023»

ЗАТВЕРДЖУЮ

Директор ТЗОШ №8

______________  Г.Підгайна

про фотоконкурс «Барви осені-2023»

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Конкурс фотографії “Барви осені-2023” (далі фотоконкурс) проводиться Тернопільською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів №8 (далі організатор).
1.2. Фотоконкурс орієнтований на усіх, хто захоплюється природою, любить фотографувати і має власні світлини на осінню тематику.
1.3. Фотоконкурс проводиться з метою дати можливість любителям фотографії реалізувати свої творчі здібності і показати красу нашого краю.

2. ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

2.1. Прийом фотографій на фотоконкурс триває з 16 по 31 жовтня 2023 року.
2.2. Участь у фотоконкурсі можуть взяти всі учні та працівники ТЗОШ №8, переможці будуть визначені окремо серед наступних категорій:
– учні 1- 6 класів;

– учні 7-11 класів

– вчителі та працівники ТЗОШ №8

2.3. Фотоконкурс проводиться у номінаціях:

– пейзаж;

– портрет;

– натюрморт.

Кількість та назви номінацій можуть бути змінені за рішенням журі.

2.4. Для участі у фотоконкурсі необхідно розмістити фотографію на своїй сторінці в Instagram з хештегом #barvioseni_scool_8, зробити коментар або розширений підпис про сюжет чи подію зображену на фото. Обов’язково має міститися інформація про автора (ПІБ, клас/посада, номер телефону)!

Якщо учасник не має сторінки в Instagram, фотографію та її опис може надіслати на електронну адресу: narashvat@ukr.net з поміткою «на фотоконкурс» із зазначенням особистих даних.

2.5. Кращі фотографії учасників будуть опубліковані на офіційному сайті та Instagram сторінці школи

2.6. Надіслані роботи будуть оцінюватися за такими основними критеріями:

– цікавий сюжет;

– творчий підхід;

– технічне виконання;

– відповідність робіт тематиці фотоконкурсу.

3. УМОВИ ТА ВИМОГИ ФОТОКОНКУРСУ
3.1. Всі фотографії, які подаються на фотоконкурс, мають бути авторськими, не завантаженими з Інтернету, оригінальними і вільними від прав третьої сторони. Організатор фотоконкурсу не несе ніяких зобов’язань щодо будь-яких прав третьої сторони.
3.2. Світлини мають містити осінню тематику
3.3. Фотографії, які надсилаються на фотоконкурс, повинні бути представлені у форматі JPEG. Робота не має містити монтажу за допомогою будь-яких дизайнерських програм та графічних редакторів.
3.4. До участі у конкурсі приймається не більше 1 фотографії від кожного учасника.
3.5. Організатор зберігає за собою право на безоплатне використання надісланих фотографій в некомерційних цілях.

3.6. Надсилаючи фотографії на фотоконкурс, учасник автоматично дає згоду на обробку своїх персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

4. ПОРЯДОК ОБРАННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ і НАГОРОДЖЕННЯ
4.1. Переможців фотоконкурсу визначає журі, склад якого затверджує оргкомітет фотоконкурсу.
4.2. Рішення журі остаточне і оскарженню не підлягає.
4.3. Переможці фотоконкурсу нагороджуються грамотами.

5. КОНТАКТИ ОРГАНІЗАТОРА
Педагог-організатор ТЗОШ №8 Мірошниченко Тарас Юрійович