Показовий духовно-патріотичний урок з мистецтва “Видатні постаті школи №8”

Нещодавно в стінах нашої школи відбувся показовий урок з Мистецтва, який провела вчителька Оксана Чайківська у 10 класі. Цей урок був особливим, адже проводився він в музеї нашої школи та на нього були запрошені дуже цікаві та видатні гості. А саме, тернопільська поетеса, культурно-громадська діячка, активістка Леся Любарська та заслужений діяч мистецтв України, співак Валерій Богаченко.
Показовий урок “Видатні постаті школи №8” був незабутнім для всіх його учасників. Він дав змогу учням глибше пізнати історію школи, дізнатися чогось нового про всі тих відомих людей, які навчались у нашій школі. На уроці були продекламовані вірші письменників-вихідців із 8 школи, про яких ми говорили протягом уроку, у виконанні 10-класників. Леся Михайлівна Любарська продовжила духовно-патріотичну частину уроку із розповіді про пошану до батьків, до України. Читала свої авторські вірші. Ділилася з учнями досвідом із написання поезій. На уроці звучали пісні “Ой, чого ж ти мамо”, “Щоб навесні співали солов’ї” та “Хай добро Вам сіється” у виконанні Валерія Михайловича Богаченка та Оксани Володимирівни Чайківської. Загалом урок пройшов досить змістовно та надихаючи для школярів.