Урок – гра в 10 класі “Жовто- блакитні серця. Гра з українським пульсом».
У рамках Міжнародного місячника шкільних бібліотек під гаслом “Вірю в майбутнє твоє, Україно” зав. бібліотекою Будай Н.М. та учителька української мови та літератури Скурська Г.М. провели урок – гру в 10 класі « Жовто- блакитні серця. Гра з українським пульсом».
💙💛 Захопливо про жовто-синьо-блакитні деталі, що оточують українців повсюди: у флорі й фауні, у вуличному просторі, у рукотворних і кулінарних шедеврах, у мовному різноманітні.
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/zobrazhennja_viber_2023-11-21_12-58-38-737-1024x768.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/zobrazhennja_viber_2023-11-21_12-58-39-442-1024x768.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/zobrazhennja_viber_2023-11-21_12-58-39-893-1024x768.jpg)