Конкурс ім. П. Яцика
Знання рідної мови – обов’язок кожного українця. Багато років поспіль конкурс знавців української мови проводиться з метою піднесення престижу української мови і літератури серед молодого покоління, заохочення учнів до вивчення рідної мови. 01.11.2023 року відбувся шкільний етап 24 Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика, а 25. 11. 2023 року в ТСШ 7 відбувся міський етап конкурсу, учасниками якого стали учениця 3 – Б класу Евеліна Кінь та учень 4 – Б класу Андрій Нюня.
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/zobrazhennja_viber_2023-11-26_20-18-22-490-806x1024.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/zobrazhennja_viber_2023-11-26_20-18-46-994-768x1024.jpg)