Урок – гостина в 6-А класі
В останній календарний день, зібравшись покинути нашу землю , запросила Пані Осінь панну Мову та учнів 6- А класу ( вчителька Скурська Галина) на мовні посиденьки.
Учасники гри поглибили свої знання з української мови, з цікавістю й захопленням виконуючи різноманітні завдання. Учні пригадали українські народні прислів’я, зазирнули до таємниць походження окремих українських слів, що позначають явища погоди, традиційні страви та напої, по-новому поглянули на маловживані назви кольорів, удосконалили логічне й творче мислення, відпрацювали навички комунікації, спільної роботи в команді.
🧺🍂На завершення зустрічі діти допомогли пані Осені розплутали павутинку побажань від пані Мови.
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/zobrazhennja_viber_2023-11-30_11-23-46-296-1024x768.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/zobrazhennja_viber_2023-11-30_11-23-46-443-1024x768.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/zobrazhennja_viber_2023-11-30_11-23-46-513-1024x768.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/zobrazhennja_viber_2023-11-30_11-23-46-591-1024x768.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/zobrazhennja_viber_2023-11-30_11-23-46-658-1024x768.jpg)