День школи

8 листопада – особлива дата для нашої школи. Нам 67 років! В цей день панувала особлива атмосфера – замість традиційних уроків відбулися класні години, присвячені видатним випускникам школи, відомим науковцям, поетам, спортсменам, війсковим тощо. На уроках історії поговорили з учнями про багаторічну і цікаву історію установи, на уроках фізичної культури відбулися весели естафети. На перервах усі могли поласувати різноманітними смаколиками, які приготували учні та батьки, адже протягом дня тривав благодійний ярмарок. Кожен клас приносив різні смачні солодощі та продавав їх, а вилучені кошти будуть спрямовані на купівлі необхідного обладнання для наших ЗСУ! Потім відбувся святковий концерт, де усі класи презентували свої творчі подарунки школі. А по завершенню цього насиченого, яскравого і веселого дня відбулася святкова дискотека!
Дякуємо усім хто долучився до свята!