“Схилімо голови в скорботі…”

24 листопада  у нашій школі відбувся захід вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років, який провели талановиті ведучі Михайло Гарбовський і Софія Майструк.
На дійстві панувала особлива атмосфера. В театралізації взяли участь учні 10 кл. Марія Покалюк, Ірина Крупка, Владислав Парибус, Максим Карий і дев’ятикласник Віктор Кондратюк. Пісню “Лелеки” виконали солісти вокальної студії “Перлина” ЗОШ #8 Катерина Підборочиньська, Катерина Стасишин, Валентин Блаженко і Мартин Гук (керівники ЗАЕМУ Леся Бурміцька і Мар’яна Карпецька)
Голодомор 1932-1933 років – трагічна подія для України. Штучно створений голод, став причиною масового вимирання населення, що призвело до колосальної кількості смертей внаслідок політичних репресій та конфіскації продуктів.
Нехай це дійство стане ще однією краплею у великому океані пам’яті, який покликаний нагадати нам про важливість об’єднання та дії для покращення світу навколо нас. Вшановуючи пам’ять жертв Голодомору, ми маємо запобігти циклічності історії.