“Веселих свят!”

В останній навчальний день, а саме 12 грудня, відбувся святковий концерт з нагоди прийдешніх свят – Різдва і Нового року. Переглянути дійство зібралася практично вся школа. Чудовий вертеп підготували учні під керівництвом Оксани Чайківської (керівника театрального гуртка) і Михайла Полюги (заслуженого діяча культури України і заслуженого вчителя України, керівника гуртка “Ходаки”). Прекрасні номери були від вокального гуртка “Перлина” (керівники – заслужена артистка естрадного мистецтва України Леся Бурміцька і переможниця всеукраїнських конкурсів Мар’яна Карпецька).

Діти танцювали, співали колядки, водили хороводи і, звичайно, дякували нашим Героям – Збройним силам України – за захист та можливість вчитися і відзначати ці чудові свята!

Також під час концерту підвели підсумки конкурсу “Різдвяне диво”. За найкращий прикрашений клас були відзначені 1а, 2а, 2б, 2в, а серед середніх і старших класів – 6а, 6б, 8а, 9б!

Завершився концерт святковою дискотекою.