Творча зустріч з Оксаною Іваненків
18.01 до нашої школи завітала актриса, режисерка, членкиня Національної спілки театральних діячів України Оксана Євгенівна Іваненків.Вона провела цикл моновистав для учнів 6,7,9,10 класів. Прозвучали твори Степана Руданського , Т.Шевченка, Лесі Українки ,О. Кобилянської , письменника рідного краю Богдана Лепкого.
Учні були не тільки глядачами , але й спробувати себе в ролі акторів.
Моновистави Оксани Іваненків полонили серця дітей...Школярі були вражені її талантом, феноменальною пам’яттю ;сценічною майстерністю, умінням перевтілюватися ,адже моновистава — один із найскладніших театральних жанрів.І навіть в шкільному укритті продовжили слухати , вчитися, мріяти.
Такі зустрічі запам’ятаються надовго.
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/zobrazhennja_viber_2024-01-18_14-53-53-023-914x1024.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/zobrazhennja_viber_2024-01-18_14-53-53-335-768x1024.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/zobrazhennja_viber_2024-01-18_14-53-53-408-1024x768.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/zobrazhennja_viber_2024-01-18_14-54-26-477-768x1024.jpg)