День Соборності України

22 січня 1919р. було проголошено Акт Злуки УНР та ЗУНР, що нині носить назву День Соборності України! Зокрема, ближче до розвалу радянського союзу, українці з різних куточків країни створили живий ланцюг, що став символом єдиної нації, єдиного народу.
Учні і вчителі нашої школи вирішили утворити свій ланцюг єдності і  навколо школи №8 простягнувся “живий шнурочок” маленьких українців та українок, які міцно трималися за руки. Заспівали Гімн України, вшанували полеглих Героїв. Також представили усім прапор із символікою третього штурмового загону спеціального призначення “Омега”, як подяку воїнів за придбаний для них кавдрокоптер.
Пам’ятайте, що Україна єдина від заходу до сходу і від півдня до півночі. Ніхто не здолає народ, що тримається разом!