“Краєм світу, уночі,при Господній при свічіхтось бреде собі самотньоіз янголом на плечі.”
Кожну людину протягом життя супроводжує янгол-охоронець. При цьому людина має право вибирати, як їй будувати своє життя: хтось іде легкими шляхами, а хтось торує важкі дороги. Під час вивчення життєвого і творчого шляху засновника видавництва дитячої літератури І. Малковича, учні 8 класів із вчителем Зазяблою Н.А. виготовили янголів, які будуть оберігати й захищати кожну людину.
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/zobrazhennja_viber_2024-01-31_12-44-06-075-1024x768.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/zobrazhennja_viber_2024-01-31_12-44-06-986-1024x768.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/zobrazhennja_viber_2024-01-31_12-44-08-141-1024x768.jpg)