Тематичний урок “150 слів про Лесю Українку”
До Дня народження Лесі Українки У 10 класі ( вчителька Галина Скурська) проведено тематичний урок «150 слів про Лесю Українку»
Комеморативна гра – це інтелектуальне змагання на вшанування видатної особистості, її творчого та життєвого шляху («memory» – пам’ять). Завдання були проілюстровані поезіями Лесі Українки, листуванням, спогадами сучасників про поетесу, фото.
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/zobrazhennja_viber_2024-03-01_09-22-04-271-768x1024.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/zobrazhennja_viber_2024-03-01_09-22-05-244-768x1024.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/zobrazhennja_viber_2024-03-01_09-22-05-877.jpg)