Тиждень історії

«Сьогодні – знавці історії, а завтра – її творці».
Під таким гаслом у школі була проведена декада педагогічної майстерності суспільствознавчих дисциплін. Вивчення історії є одним із найважливіших чинників патріотичного виховання учнів та формування їх активної життєвої позиції. Кожна людина повинна знати історію свого народу, своєї держави. Адже, без минулого немає сучасного, без традиційного немає нового. Для народу його історія – це не просто минуле, це його душа, особливо сьогодні, коли українці борються за своє майбутнє, за свою незалежність, за свої права.
Ряд заходів, що відбулися у школі, мали за мету – дати максимум нових знань і вражень, позитивних емоцій та стимулювати інтерес до вивчення історії.

Історичні гра «Морський бій» була проведена для учнів 6-х класів (Вчитель Бачинська І. К.).

«Ми переможемо, все буде Україна» під такою назвою відбулася історична гра для учнів 8-х класів. (Вчитель Бачинська І.К.).