Профорієнтаційна робота в школі. День відкритих дверей на історичному факультеті ТНПУ імені В.Гнатюка

20 березня в рамках “Дня відкритих дверей” на історичному факультеті ТДПУ відбулась зустріч учнів 10 класу з керівництвом факультету. Під час заходу наші учні змогли тісно поспілкуватись з викладацьким та студентським складами факультету, отримати цікаву інформації стосовно умов вступу та напрямки діяльності закладу. Також деканом і викладачами були проведені змістовні лекції з демонстрацією археологічних знахідок на теренах Тернопільщини. Учням продемонстрували виготовлені на 3-Д принтерах макети замків, а також вони мали можливість приєднатись до плетіння іменних сіток від учнів Тернопільщини для фронту.Ми також запрошені на продовження знайомства у квітні місяці.