Профорієнтаційна робота в школі. День відкритих дверей на історичному факультеті ТНПУ імені В.Гнатюка
20 березня в рамках “Дня відкритих дверей” на історичному факультеті ТДПУ відбулась зустріч учнів 10 класу з керівництвом факультету. Під час заходу наші учні змогли тісно поспілкуватись з викладацьким та студентським складами факультету, отримати цікаву інформації стосовно умов вступу та напрямки діяльності закладу. Також деканом і викладачами були проведені змістовні лекції з демонстрацією археологічних знахідок на теренах Тернопільщини. Учням продемонстрували виготовлені на 3-Д принтерах макети замків, а також вони мали можливість приєднатись до плетіння іменних сіток від учнів Тернопільщини для фронту.Ми також запрошені на продовження знайомства у квітні місяці.
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/zobrazhennja_viber_2024-03-24_17-41-10-127-768x1024.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/zobrazhennja_viber_2024-03-24_17-41-27-261-768x1024.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/zobrazhennja_viber_2024-03-24_17-41-35-268-768x1024.jpg)
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/zobrazhennja_viber_2024-03-24_17-41-44-725-768x1024.jpg)