Що шкідливіше – електронна сигарета чи енергетик?

05 квітня 2024 року студенти ТНМУ імені І. Я. Горбачевського Діана Малишевська та Олена Іскра провели цікаву лекцію для учнів 5-7-х класів нашої школи. Мета заходу «Усе про електронки та енергетики» – ознайомити дітей та підлітків, що таке електронна сигарета та енергетик, які речовини вони містять у собі, чому в людини розвивається залежність, яку шкоду несуть ці прилади та напої, також було представлено дослідження, метою яких було переконати дітей у шкідливості цих речей.

Під час лекцій діти активно ставили питання та брали участь у дискусії. Найчастішими запитаннями від дітей стосувалися лекції «Усе про електронки та енергетики», оскільки ця тема сьогодні дуже актуальна серед молоді, а саме: «Що є шкідливіше – електронна сигарета чи енергетик?», «Чому електронна сигарета небезпечніша?», «Яка кількість випитого енергетику шкодить дитині та дорослому?», «Що буде з людиною, яка вип’є енергетик?».