Спеціалісти ДУ ,,Тернопільського ОЦКТІХ МОЗ” провели інформаційно-просвітницькі лекції
30.04.24р. в ТЗОШ8 спеціалісти ДУ ,,Тернопільського ОЦКТІХ МОЗ” провели інформаційно-просвітницькі лекції. Щоб привернути увагу до свого здоров’я, помічник лікаря епідеміолога відділу епідеміологічного нагляду(спостереження) та профілактики неінфекційних захворювань М.Петришин ознайомила учнів початкових класів з гігієною зору та основами правильного харчування.
![](http://school-8.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennja_viber_2024-05-01_11-45-49-250-1024x766.jpg)