Вшанування памяті українського письменника, журналіста, громадсько-політичного діяча, педагога, випускнка школи Левка Крупи

Продовжилися заходи щодо вшанування пам’яті Левка Крупи в актовому залі, де у присутніх була можливість бульш детально отримати інформацію про цю видатну людину, почути спогади його друзів, поділитися його творчістю. Виступали його товарищі: педагог, диригент, культурно-громадський діяч, доктор мистецтвознавства, професор Тернопільського національного педагогічного університету ім.В.Гнатюка, член Національної спілки композиторів України Олег Смоляк, голова Тернопільської обласної організації Національної спілки письменників України Валентина Семеняк, а також дружина Марія, донька Наталя, вчитель української мови і літератури, вчитель методист Галина Бараннікова підготувала чудову презентацію. Учні школи Олександр Дячок і Володимир Шидлівський прочитали поезію Левка Миколайовича. Пісенню творчістю поділилися вчитель мистецтва і театрального гуртка Оксана  Чайківська і лауреатка всеукраїнських конкурсів, вчитель вокального гуртка Мар’яна Карпецька. Підсумувала захід і подякувала організаторам начальник управління освіти і науки Тернільської міської ради Ольга Похиляк.