Вітаємо переможців Всеукраїнської кампанії на тему: «Історія моєї школи»

Верлю Валентину, Цимбалюк Софію -учениць 11 класу Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8. Керівник: Бачинська Ірина Казимирівна.

За ініціативи Всеукраїнської дитячої спілки «Дитячий екологічний парламент» спільно з Національним еколого-натуралістичним центром МОН України з 03 січня по 03 травня 2024 р. проведено Всеукраїнську кампанію на тему: «Історія моєї школи».

Захід проведено з метою формування національної свідомості школярів та громадянських якостей: патріотизму, національної ідентичності, людяності, працьовитості; забезпечення соціального становлення особистості через розвиток пізнавальних інтересів учнів; виховання любові до рідної школи, поваги до її історії; популяризація дитячого екологічного руху; формування активної життєвої позиції.

Бажаємо переможцям подальших успіхів та нових звершень.