Обласний конкурс Шевченкового слова “Борітеся – поборете”

21 березня у Всесвітній день поезії в актовій залі Тернопільського обласного краєзнавчого музею на обласному конкурсі Шевченкового слова „Борітеся – поборете” в черговий раз, традиційно змагалися шістдесят декламаторів Тернопільщини.
Переможців відзначили дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів у чотирьох номінаціях. Усі учасники конкурсу отримали солодкі подарунки від благодійного фонду Івана Чайківського „Покрова”.
Окрім того конкурсанти та їх наставники оглянули зали музею, а також мали нагоду подивитися тематичну, змістовну виставку, присвячену творчості Тараса Шевченка. Наша учениця 4-Б класу Полева Єлизавета взяла участь в цьому конкурсі.

Підготувала ученицю керівник театрального гуртка Чайківська Оксана Володимирівна.